راهنمای خرید

 
 
 
 
1  
در ابتدا باید در صفحه اصلی سایت، در فرم جستجوی پرواز، داخلی یا خارجی بودن پرواز خود را در قسمت بالای فرم انتخاب کنید و سپس در بدنه فرم در قسمت مبدا و مقصد، مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید(برای جست جوی شهر مورد نظر در قسمت مبدا و مقصد میتوانید نام شهر را به فارسی، انگلیسی یا با کد یاتا جستجو نمایید)  
2  
سپس در همین فرم تاریخ روز مورد نظر خود رو وارد کنید و در زیر آن تعداد مسافرین را وارد کنید (لازم به ذکر است که هزینه مسافرین بزرگسال ، کودک و نوزاد با هم متفاوت میباشد و در انتخاب این تعداد توجه داشته باشید، همچنین در فرودگاه  و هنگام چک کردن بلیط ها این موضوع قابل احراز است و در صورت عدم رعایت این موضوع حتما به مشکل میخورید) سپس دکمه جستجو کردن را در فرم جستجوی پرواز بزنید.  
3  
پس از جستجوی پرواز، صفحه ای که در تصویر بالا مشاهده میکنید، برای شما باز میشود در صورتی که در تاریخ مشخص شده توسط شما پروازی داشته باشیم در قسمت (1) برای شما لیست میشوند همچنین اگر پروازی برای شما در تاریخ مشخص شده وجود نداشت میتوانید در فرم جستجوی سمت راست درقسمت (2) مجددا جستجو کنید. درصورتی که قصد خرید بلیطی را داشتید در قسمت (1) دکمه انتخاب بلیط را بزنید.  
4  
سپس صفحه بالا برای شما باز میشود و تعداد مسافر و هزینه بلیط آنها به شما نمایش داده میشود، در این صفحه، پس از مشاهده این اطلاعات روی دکمه بعدی کلیک کنید.  
5  
سپس صفحه بالا برای شما باز میشود در صورتی که در پارس ایر حساب کاربری ندارید با وارد کردن اطلاعات خود، ثبت نام کنید و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید، در قسمت پایینی فرم دکمه "قبلا ثبت نام کرده اید؟" را بزنید تا وارد صفحه ورود شوید.  
6  
در صفحه ورود که برایتان باز شده شماره تلفن همراه و کلمه عبور خود را وارد کنید.  
7  
پس از ورود به صفحه ای که در تصویر بالا مشاهده میکنید هدایت میشوید در قسمت سمت راست این صفحه میتوانید اطلاعات بلیط، قوانین استرداد، قیمت بزرگسال، کودک و نوزاد و جمع کل بلیط و اطلاعات تماس با ما را مشاهده کنید. در قسمت چپ صفحه، باید اطلاعات هر مسافر را به صورت جدا وارد کنید(لازم به ذکر است که این اطلاعات در فرودگاه قابل احراز هستند و باید در صحیح وارد کردن آنها دقت داشته باشید و در صورت عدم رعایت این موضوع حتما به مشکل میخورید) پس از وارد کردن اطلاعات مسافران، یک شماره تماس و ایمیل معتبر وارد کنید تا پس از خرید اطلاعات بلیط برایتان ارسال شود و در نهایت، درصورت مطالعه قوانین و مقررات، تیک گزینه "من قوانین و مقررات را مطالعه کرده ام" را بزنید و روی دکمه "رزرو را تایید کنید" کلیک کنید.  
8  
سپس صفحه بالا برای شما باز میشود و یک پیش فاکتور به شما نمایش داده میشود، شما میتوانید پس از مطالعه پیش فاکتور در صورت تایید در پایین صفحه دکمه خرید را بزنید و وارد صفحه پرداخت بانکی شوید و پس از عملیات پرداخت، اطلاعات بلیط به شما نمایش داده میشود.